Latvija :: Žurnāli
 - Psiholoģija mums + Psiholoģija Ģimenei un Skolai
Psiholoģija mums + Psiholoģija Ģimenei un Skolai

Indekss01.097.002210
ValodaLatviešu
Periodiskums4
>

Izglītojoši un informatīvi bagāti žurnāli, kas iepazīstina ar speciālistu viedokļiem par psiholoģijas un pedagoģijas jautājumiem, kā arī apskata dažādas dzīves jomām saistībā ar psiholoģiju

Žurnāls „Psiholoģija Mums” piedāvā izzināt visnoslēpumaināko cilvēka daļu – viņa psihisko dzīvi, iekšējo realitāti, cenšoties atbildēt uz jautājumiem “Kāpēc mēs esam tieši tādi?”, “Ar ko katrs cilvēks ir tik unikāls?”, “Kā personības darbība ietekmē sabiedrību?”, “Kā palīdzēt cilvēkam un visai sabiedrībai dzīvot labāk?”, “Kuri ir perspektīvākie un konstruktīvākie attīstības virzieni?” u. tml.

Žurnālā atrodami ne tikai mūsdienu autoru un arī psiholoģijas autoritāšu un klasiķu raksti par specifiskiem psiholoģijas, psihoterapijas un psihiatrijas pētījumiem un jautājumiem – viena no šī izdevuma raksturīgām iezīmēm ir arī tā, ka tajā aptverts visplašākais tēmu loks par dažādām dzīves jomām, kurās ir kāda saistība ar psiholoģiju, skarot gan cilvēka fizisko veselību un labsajūtu, gan mākslas pasauli, gan uzņēmējdarbības vidi, gan reliģiskās kustības un daudz ko citu.

Žurnāls ir vērtīga, rosinoša lasāmviela ikvienam, kas tiecas izprast sevi, apkārtējos un pasauli, kas vēlas attīstīt un izkopt savu personību, kā arī gūt radošas idejas un lietderīgus padomus.

Žurnāla „Psiholoģija Ģimenei un Skolai” veidotāju nolūks ir veicināt labklājīgas un garīgi un fiziski veselas sabiedrības veidošanos, tāpēc šis izdevums vecākiem un visiem citiem, kas nodarbojas ar jaunās paaudzes audzināšanu un mācīšanu, piedāvā visdažādākā satura rakstus par cilvēka attīstības īpatnībām un dažādu traucējumu izpratni, kā arī iespējām veidot harmonisku, radošu personību un vidi.

Žurnālā ir vairākas rubrikas:

• “Aktualitātes” – raksti par aktuālām tēmām, kurām jāmeklē risinājums;

• “Ģimenes garīgā un fiziskā veselība, problēmas un to risinājumi”, kurā tiek skatīti un analizēti visdažādākie jautājumi, kas saistīti ar ģimeni;

• “Mācību un audzināšanas jautājumi”, kas piedāvā psihologu un pedagogu viedokļus un idejas par attīstošas un personībai labvēlīgas vides veidošanu un uzturēšanu, kā arī pievēršas audzināšanas un izglītošanas darbā sastopamajām problēmām;

• “Pētniecība” – raksti par pētījumiem psiholoģijā un pedagoģijā un aktuālām tendencēm šajās nozarēs;

• “Personība. Pieredze. Mantojums” – šajā rubrikā var atrast izcilu pagātnes un arī mūsdienu psihologu un pedagogu pārdomas, kas atgādina par labi zināmām, bet piemirstām, taču tāpēc ne mazāk vērtīgām patiesībām;

• “Lietderīgi padomi” – ne tikai ar psiholoģiski, bet arī praktiski ieteikumi dzīvei;

• “Lasītāju vēstules”, kurā psihologi komentē lasītāju vēstules un atbild uz psiholoģiskas dabas jautājumiem;

• “Joki. Izklaide” – rubrika, kas mudina pasmaidīt un atcerēties, ka ir dzīve ir spēle, kurā ne visu vajag uztvert nopietni.

Saturīgais žurnāls “Psiholoģija Ģimenei un Skolai” būs ieguvums katras ģimenes, skolas, bērnudārza, bērnu un jauniešu centra utt. bibliotēkā.

Sanemt „Uz pieprasījumu”, Abonēšanas aģentūra PKS birojā, Rīgā
DELIVERY_USER
Piegāde pasts

Izdevuma abonēšana 2020 . gadam

Vismaz abonēšanas: 3

Piegādes mēnešu skaits123456789101112
Fiziskām personām------------
Juridiskām personām------------

Abonēšanas periods

No datuma:
Abonēšanas periods (mēnešos)
Eksemplāru skaits
Abonēšanas periods
Summa apmaksai

Top.LV
Rambler's Top100